top of page

Visas asortimentas:

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Shop

 

KITOKIA EL.PREKYBA:

Tai nėra įprasta e.parduotuvė. Norime būti tikri, kad mūsų darbai yra būtent tai, ko Jūs ieškote, todėl su kiekvienu savo klientu stengiamės bendrauti tiesiogiai.

Dažna el.prekybos problema - kai gauta prekė neatitinka vaizdo ir aprašymo, kurį klientas matė el. parduotuvėje darydamas užsakymą. Labai sunku nuotraukomis ir aprašymais perteikti parduodamo produkto dydį, jo pritaikymą, tikrąsias spalvas ir pan. Jūsų pageidavimu, atsiųsime papildomų foto ir video vaizdų ir pakonsultuosime, kokį augalą geriausiai rinktis, kad tiktų Jūsų namų ar ofiso  aplinkoje ir nekeltų rūpesčių prižiūrint.

Įdėkite į krepšelį pasirinktus produktus, o nufotografuotą (print screen) krepšelio turinį atsiųskite el. paštu arba žinute. Tolimesnius veiksmus, siuntimą ir apmokėjimą sutarsime individualiai.

Netoleruojame  "KATĖS MAIŠE" prekybos, esame atviri ir į kiekvieną žvelgiame individualiai!

SHOP ALL